-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005696-a
Завершена
7 303 136.46
UAH без ПДВ
Номер:
d2c7e4e8a29e484aa84dd47166a11b22
Внутрішній номер закупівлі:
30238992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005696-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42043220
-
Адреса:
44200, Україна, Волинська область, Любешів, вул.Незалежності , 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумік Тетяна Михайлівна +380663650432 uprgumpol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-07-30-005041-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
7 303 136.46 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 10 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписСтрок надання послуг: до 31.12.2026 року. Місце надання послуг: Україна, Волинська обл., за місцезнаходженням навчальних закладів розташованих на території Любешівської територіальної громади (відповідно до Додатку 2 до договору)
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях79 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
32848 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
54249 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
10523 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Буряков Ярослав Євгенійович 0504249424
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Січових Стрільців, будинок 12 офіс 42
Ціна пропозиції
7 303 136.46 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
47ee7e61b1e245b590d1077e92b2be74
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005696-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Січових Стрільців, будинок 12 офіс 42
Номер договору:
323
Сума договору:
7 303 136.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний