-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
лабораторні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005439-a
Товар не повинен мати походження з території Російської Федерації\Республіки Білорусь\ Ісламської Республіки Іран.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
85 280.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
30
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
46facbd38e2c468ba9ed8acd3ba379b5
Внутрішній номер закупівлі:
30238743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005439-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994600
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сич Світлана Олексіївна 0964538319 dutpolbyh@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 280.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:34 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 280.00 лабораторні реактиви