• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)

189 540.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
16
год
37
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2d6d7fa3b2b441b58f0b79283c5e3c00
Внутрішній номер закупівлі: 30238603
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005311-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Контактна особа: Лілія Нестеренко +380487376932 lilydaloz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 189 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:27 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:27 - 10.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:27 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 11.09.2026 11:02

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Комунальне Некомерційне підприємство "Одеська обласна станція переливання крові" Одеської обласної ради
Комунальне Некомерційне підприємство "Одеська обласна станція переливання крові" Одеської обласної ради
UA-EDR 05480878

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴189 540.00 ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання)