-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб пшеничний (код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005261-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
21 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
37
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
455a4a400c5743e781840e2aea8c88c4
Внутрішній номер закупівлі:
30238553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005261-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧУМАКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42672581
-
Адреса:
52024, Україна, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Нестеренко +380500393901 osvitachumaki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:24 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 500.00 Хліб пшеничний (код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)