• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)

100 300.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
42
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5f1352d3d44442af91daabae60ec7fa3
Внутрішній номер закупівлі: 30238503
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005203-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марина Скотаренко +380996587469 mih_buhalter@ukr.net https://myhaylivka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:21 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 300.00 Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).