• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення (лампи ультрафіолетового світла – лампи до ультрафіолетових установок)

Завершена

133 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5c92c7dc7eea498492bfd7b762b843e8
Внутрішній номер закупівлі: 30238401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005104-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ ПІДГОТОВКИ"
Контактна особа: Іван Андрієвський +380662230005 zakupivli2025@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 133 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лампа до ультрафіолетової установки LifeUVM0120-21-AW-MP-D-DN150
Код ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Петра Юрченка 1 А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШКУРИНСЬКА АЛЛА СТЕПАНІВНА
Ціна пропозиції 133 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d39335c9e76644cda58f369bae25f40d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005104-a-a1
Постачальник: ШКУРИНСЬКА АЛЛА СТЕПАНІВНА
Номер договору: 71
Сума договору: 133 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 13:15
Статус:
Підписаний
pdf
Дог_лампи.pdf