• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пральна машина та сушильна машина для забезпечення належних санітарно-побутових умов проживання отримувачів соціальної послуги «Притулок» в Комунальному закладі соціальної адаптації «Центр соціальної адаптації» ДМР

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

137 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5c809a6dc8ed4a3996a8a40531cc2b09
Внутрішній номер закупівлі: 30238386
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005085-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Юлія Іванова +380633970471 uzmeul@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 137 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:15 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:15 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:15 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:12

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 45826903

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 500.00 Пральна машина та сушильна машина для забезпечення належних санітарно-побутових умов проживання отримувачів соціальної послуги «Притулок» в Комунальному закладі соціальної адаптації «Центр соціальної адаптації» ДМР