-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту транспортного засобу: Dodge модель SPRINTER; Kia модель Sorento; Mitsubishi модель L200; Roshel модель Senator, код ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004933-a
Завершена
138 992.00
UAH без ПДВ
Номер:
c02aba740e0a4334a712ad5fb6a04043
Внутрішній номер закупівлі:
30238226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004933-a
Замовник:
ГУНП в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108720
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Валова 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бігус Христина Богданівна +380352271366 gunpter3@tp.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
138 992.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту транспортного засобу: Dodge модель SPRINTER
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Послуги з ремонту транспортного засобу: Kia модель Sorento
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Послуги з ремонту транспортного засобу: Mitsubishi модель L200
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Послуги з ремонту транспортного засобу: Roshel модель Senator
Кількість
9 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Павленко Кирило Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3801201857
-
Контактна особа:
Павленко Кирило Олександрович +0000
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, Донецька область
Ціна пропозиції
138 992.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
94f644bb3bb842f49511628a8995cf34
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004933-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Павленко Кирило Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3801201857
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, Донецька область
Номер договору:
591
Сума договору:
138 992.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний