-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та проведення спортивно-патріотичного заходу "Незламний народ - незламної країни!" з нагоди Дня захисників і захисниць України за ДК 021:2015 - 92620000-3 - Послуги, пов'язані зі спортом
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004917-a
Завершена
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a5eb59ac13224b7c9ae1c7e556af1930
Внутрішній номер закупівлі:
30238213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004917-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32944050
-
Адреса:
51938, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, Південний район, Проспект Відродження, 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломоненко Наталя Володимирівна 380965284442 SVETLANAGOL2016@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-21-003547-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки оплати проводяться Замовником по факту надходження коштів у безготівковій формі шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Виконавця після підписання Сторонами акту наданих послуг з відтермінуванням платежу до 120 робочих днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписРозрахунки оплати проводяться Замовником по факту надходження коштів у безготівковій формі шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Виконавця після підписання Сторонами акту наданих послуг з відтермінуванням платежу до 120 робочих днів
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях123 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації та проведення спортивно-патріотичного заходу "Незламний народ - незламної країни!" з нагоди Дня захисників і захисниць України
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
51938, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, Південний район, Проспект Відродження, 109
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Корж Віктор Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117001151
-
Контактна особа:
Корж Віктор Вікторович 380976306565
-
Адреса:
51938, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Миколи Лисенка,66-49
Ціна пропозиції
250 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6073d701ec7942df907644e165cd20bc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004917-a-a1
Постачальник:
ФОП Корж Віктор Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117001151
-
Адреса:
51938, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Миколи Лисенка,66-49
Номер договору:
03п-26
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний