-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренінг для фахівців з фізичної реабілітації
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004740-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
7 316.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
05
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ac9a04c63a1f44b6b3f5af44c219d414
Внутрішній номер закупівлі:
30238035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004740-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна, Рівненська область, Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Болілий Сергій Олександрович 380363662624 Tsap@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 316.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:54 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 316.67 Тренінг для фахівців з фізичної реабілітації