-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модернізація внутрішнього порталу інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний міський архів»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004730-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
9 166 666.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
02
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
48b2bf9c15574d5e8f3927ceca1a1bc7
Внутрішній номер закупівлі:
30238015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004730-a
Замовник:
КП ГІОЦ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04013755
-
Адреса:
02192, Україна, м. Київ, Київ, Космічна, 12А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тереверко Маріна Леонідівна +380443668100 maryna.tereverko@kyivcity.gov.ua https://gioc.kyivcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 166 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:55 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 166 666.66 Модернізація внутрішнього порталу інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний міський архів»