• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Телевізор

Активна

24 999.00 UAH з ПДВ
Номер: ff7d5e6a075346c5b086b90523542e09
Внутрішній номер закупівлі: 30238014
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004719-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Договірний Відділ +380937129534 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 24 999.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізор
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.11.2026
Місце постачання 00000, Україна, м. Київ, Київ, Київ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ ТЕХНОКОМФОРТ»
Ціна пропозиції 24 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 13933605c1cd436699153959dcecc5e9
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004719-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ ТЕХНОКОМФОРТ»
Сума договору: 24 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 24 999.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації