-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004679-a
Завершена
16 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
f8d94327f6794f5eabbeb96fee9ca9c8
Внутрішній номер закупівлі:
30238007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004679-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37318438
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Хохотва +380442984955, +380503301059 hii1958@ukr.net http://kman.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
16 250.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
3D сканер 3DMAKERPRO Seal Lite
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Нагорний Олександр Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2787701394
-
Контактна особа:
+380675843718
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ново-Дарницька будинок 23/7 квартира 67
Ціна пропозиції
16 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d4b438fe1c5b494a91a0e09ee9968b73
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004679-a-a1
Постачальник:
Нагорний Олександр Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2787701394
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ново-Дарницька будинок 23/7 квартира 67
Номер договору:
78/2026
Сума договору:
16 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:34
Статус:
Підписаний