-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор; 31120000-3 – «Генератори» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004713-a
Завершена
231 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b1155665de2d406ab99d791ce73efed6
Внутрішній номер закупівлі:
30238003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004713-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321883
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Репринцева Катерина Романівна 380930525293 KRepryntseva@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
231 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Генератор бензиновий Konner&Sohnen KS 10000Е
Кількість
5 штука
Період постачання
до 10.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІЗЕЛЬ ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45740219
-
Контактна особа:
Горшеніна Роза Віталіївна, громадянство: Україна, Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100 dizelenergy@ukr.net
-
Адреса:
07415, Україна, Київська область, с. Погреби, вул.Погребський шлях, буд.1Б
Ціна пропозиції
231 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:52
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
76f10adfde8849afb8f84af45ace512b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004713-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІЗЕЛЬ ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45740219
-
Адреса:
07415, Україна, Київська область, с. Погреби, вул.Погребський шлях, буд.1Б
Номер договору:
567-26
Сума договору:
231 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
192 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Генератор бензиновий Konner&Sohnen KS 10000Е: 46 200.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.10.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний