• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання (Харківська область)

Завершена

9 659.29 UAH з ПДВ
Номер: 90de5eace52142edb50cea73eb128fca
Внутрішній номер закупівлі: 30237981
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004694-a   
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Контактна особа: Стеблянко Андрій Петрович 380502586240 a.steblyanko@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 9 659.29 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережеве обладнання
Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61010, Україна, Харківська область, Харків, Гімназійна набережна, буд. 24, 4 - поверх На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ''Quanta System''
Ціна пропозиції 9 659.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5599c2ec4607460382f0558267aef6e0
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004694-a-a1
Постачальник: ТОВ ''Quanta System''
Номер договору: № 73Г
Сума договору: 9 659.29 UAH з ПДВ
Сума договору: 8 049.41 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Мережеве обладнання: 8 049.41000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
16. Договір № 73Г.pdf