-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервер
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004640-a
Завершена
156 544.00
UAH без ПДВ
Номер:
6553cff2d5c7485da454d082544c2d54
Внутрішній номер закупівлі:
30237931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004640-a
Замовник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Микола 380362635131 m.muk.marchuk@nuwm.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Через необхідність закупівлі згідно з предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 48820000-2 «Сервери» (Сервер) у 2026 році, враховуючи відміну відкритих торгів UA-2026-08-10-002280-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей, замовником прийнято рішення здійснити закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме через те що відкриті торги були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Очікувана вартість:
156 544.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер HPE ProLiant DL380 Gen10
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.12.2026
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГУК ОЛЕНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2786613589
-
Контактна особа:
ГУК ОЛЕНА ІВАНІВНА 380509525115 alxl202013@gmail.com
-
Адреса:
02105, Україна, м. Київ, просп. Каденюка Леоніда будинок 3а квартира 49
Ціна пропозиції
156 544.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3dae8fbec2a449b9991201b4c373c55e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004640-a-a1
Постачальник:
ФОП ГУК ОЛЕНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2786613589
-
Адреса:
02105, Україна, м. Київ, просп. Каденюка Леоніда будинок 3а квартира 49
Номер договору:
283
Сума договору:
156 544.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сервер HPE ProLiant DL380 Gen10: 156 544.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний