• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1 - 4 класів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).

Завершена

1 131 760.00 UAH без ПДВ
Номер: 304ca645fe6b47c8aa50a51ebf63b156
Внутрішній номер закупівлі: 30237912
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004618-a   
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради
Контактна особа: Іванна Іванівна СЕНИЧ +380988513173 isenic7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 131 760.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1 - 4 класів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 16168 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89014, Україна, Закарпатська область, с.Ставне, будинок 253 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Янковська Т.С
Ціна пропозиції 1 131 760.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1f4a91b21dfd4cfa989c7aa1d90a2b88
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004618-a-a1
Постачальник: ФОП Янковська Т.С
Номер договору: 31/02
Сума договору: 1 131 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:55
Статус:
Підписаний
pdf
договір 31 02.pdf
pdf
меню .pdf
pdf
обгрунтування31 02.pdf