-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція (провід, затискач, гак, авт. вимикач, коробка, лічильник)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004549-a
Завершена
35 392.10
UAH з ПДВ
Номер:
4cf7461d106a45cab8f6418562b6c385
Внутрішній номер закупівлі:
30237851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004549-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
35 392.10 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СИП4 2*16 провід - 320 м.; СИП4 2*25 провід - 150 м.
Кількість
470 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Анкерний ізольований затискач - 20 шт.; Проколюючий затискач - 20 шт.; Гак універсальний КБУ 16 - 20 шт.
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Авт. вимикач ETIMAT - 2 шт.; Коробка під трифазний лічильник КДЕ-У - 1 шт.; Лічильник Lemanso LM6365 однофазний - 1 шт.
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРО-НВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22696628
-
Контактна особа:
+380938064961
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ будинок 247
Ціна пропозиції
35 392.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7642134fbce4b42addaf93399556a88
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004549-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРО-НВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22696628
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ будинок 247
Номер договору:
8600
Сума договору:
35 392.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
29 493.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 12:42
Статус:
Підписаний