• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Молоко "Галичина"

Завершена

1 620.00 UAH без ПДВ
Номер: f2754c8a4d1d45ad9a0eb1a75e818470
Внутрішній номер закупівлі: 30237478
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004186-a   
Замовник: Державна установа "Замкова виправна колонія (№58)"
Контактна особа: Желіховська Лариса Володимирівна +380982623425 kombat_58@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 620.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко "Галичина"
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 40.5 кілограм
Період постачання до 11.09.2026
Місце постачання 30300, Україна, Хмельницька область, м. Ізяслав, вул. Патріотів, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Хребтова Валентина Володимирівна
Ціна пропозиції 1 620.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ea71cd9f75304f65b902621e7b3cc933
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004186-a-a1
Постачальник: ФОП Хребтова Валентина Володимирівна
Номер договору: Г-225
Сума договору: 1 620.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
pdf
Інформація з ЄДР ЮО ФОП та ГФ на ФОП Хребтову В.В..pdf