• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Тюбінги та супутні вироби (адаптер, муфта, рукав, втулка, фітинг)

Завершена

1 753.30 UAH з ПДВ
Номер: 19eda2a7896b4d89ac576651902cf90f
Внутрішній номер закупівлі: 30237382
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004082-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 753.30 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
рукав високого тиску
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1.04 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62458, Україна, Харківська область, с. Покотилівка, Незалежності 57 На карті
Адаптер G15 L - 1 шт.; муфта зварна Ду30 - 2 шт.; втулка 1/2'' - 2 шт.; фітинг М22 1/2'' - 2 шт.
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 7 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62458, Україна, Харківська область, с. Покотилівка, Незалежності 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІДРАВЛІК МАСТЕР"
Ціна пропозиції 1 753.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3432d09637a84928b67ef51472c360dc
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004082-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІДРАВЛІК МАСТЕР"
Номер договору: 52186
Сума договору: 1 753.30 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 461.08 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 12:13
Статус:
Підписаний