-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (чверть куряча охолоджена, печінка куряча охолоджена, філе куряче, яловичина м'якоть охолоджена)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004089-a
Завершена
759 550.80
UAH з ПДВ
Номер:
be2fe8eab5f04053985dc9e42375efa9
Внутрішній номер закупівлі:
30237374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004089-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994793
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, село Бишів, вулиця Київська,22-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Людмила Григорівна +380457131203 tnmz1975@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
759 550.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться згідно накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписДрібними партіями
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Чверть куряча охолоджена
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Печінка куряча охолоджена
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Філе куряче охолоджене
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Яловичина м'якоть охолоджена
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Трачук Ольга Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3040324281
-
Контактна особа:
Трачук Ольга Олександрівна 0443837027
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, м.Київ, Вул.П.Запорожця, 14/3, оф.111 Кінцевий бенефіціарний власник: Трачук Ольга Олександрівна Адреса: Україна, 02125, місто Київ, ВУЛ П. ЗАПОРОЖЦЯ, будинок 14/3, квартира 11.
Ціна пропозиції
611 688.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
26207e072405427bb6676a6f9100318d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004089-a-a1
Постачальник:
ФОП Трачук Ольга Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3040324281
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, м.Київ, Вул.П.Запорожця, 14/3, оф.111 Кінцевий бенефіціарний власник: Трачук Ольга Олександрівна Адреса: Україна, 02125, місто Київ, ВУЛ П. ЗАПОРОЖЦЯ, будинок 14/3, квартира 11.
Номер договору:
137/142
Сума договору:
611 688.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний