• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказані в Додатку 3 тендерної документації. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі єдиного критерію «Ціна пропозиції без ПДВ». Забезпечення пропозиції - не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю - не вимагається.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

37 501.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
32
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e41ad8a7c5b245daa3ca7c740441ce21
Внутрішній номер закупівлі: 30237369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004077-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Шульга Андрій Юрійович 380442383753 shulga.ay@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 501.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:14 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 501.00 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ