• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне паливо: ДП-Л-Євро5-В0

Завершена

178 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cedb3af859ec43a7bbd335e8c6d7c22e
Внутрішній номер закупівлі: 30237113
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003831-a   
Замовник: КП "Наше село" Софіївської сільської ради
Контактна особа: Камишний В'ячеслав Олександрович +380985019010 kpnashe_selo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-20-002609-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 178 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо: ДП-Л-Євро5-В0
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2000 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 55632, Україна, Миколаївська область, с. Щасливе На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОГРЕС БІЗ"
Ціна пропозиції 178 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d32acd4a01c84abf8df2b160edac6f00
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-003831-a-a1
Постачальник: ТОВ "ПРОГРЕС БІЗ"
Номер договору: 15
Сума договору: 178 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 148 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування (3).pdf
pdf
Договір _15.pdf
docx
КБВ ТОВ Прогрес Біз.docx