-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003813-a
Завершена
100 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cb61644f81f94aaba9a029883c829ca5
Внутрішній номер закупівлі:
30237104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003813-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44070171
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Пилипчука,17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гаврилюк Яна Олександрівна +380382701835 km.prozorro@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-07-009832-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Пилипчука,17, м.Хмельницький, пров.Кобилянської 19/1, смт.Віньківці, вул.Соборної України, 7, смт.Нова Ушиця, пров.Український, 6-а, м.Волочиськ, вул. Центральна, 3-а, м.Городок, вул. Грушевського, 90, м.Дунаївці, Партизанська, 21. м.Кам'янець-Подільський, вул.Огієнка, 74, м.Красилів, вул. Центральна, 38, смт.Стара Синява, вул.І.Франка, 5-а, смт.Деражня, вул. Грушевського, 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дзьоба Ігор Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2202903957
-
Контактна особа:
Дзьоба Ігор Васильович 0673112001
-
Адреса:
29010, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Чорновола, 23/2а
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9efd06e18a14a4bb8520cda15be0b35
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003813-a-a1
Постачальник:
ФОП Дзьоба Ігор Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2202903957
-
Адреса:
29010, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Чорновола, 23/2а
Номер договору:
100
Сума договору:
100 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний