-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навушники - (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003794-a
Завершена
171 420.00
UAH з ПДВ
Номер:
4d11fbe3b1a24223bf6c5008ff32f051
Внутрішній номер закупівлі:
30237085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003794-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
171 420.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навушники
Кількість
10 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Навушники
Кількість
7 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Навушники
Кількість
10 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Студійні навушники
Кількість
1 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВТОРГАЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44368105
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вул.Короленка будинок 8
Ціна пропозиції
171 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b5160fd255384809b7cd9b6c61159205
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003794-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВТОРГАЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44368105
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вул.Короленка будинок 8
Номер договору:
426
Сума договору:
171 420.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
142 850.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Навушники: 1 250.00000 UAH без ПДВ
Навушники: 10 500.00000 UAH без ПДВ
Навушники: 4 875.00000 UAH без ПДВ
Студійні навушники: 8 100.00000 UAH без ПДВ
Навушники: 10 500.00000 UAH без ПДВ
Навушники: 4 875.00000 UAH без ПДВ
Студійні навушники: 8 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:55
Статус:
Підписаний