-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування супутнього обладнання (АГП Paksan) мототранспортних засобів спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003707-a
Завершена
606 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
43ecc38e9f1d4f009143b67444ec386d
Внутрішній номер закупівлі:
30237001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003707-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380985097800, +380501752800, +380734807400 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-08-04-010805-a)
Інформація про кінцевих бенефіціарних власників надавача послуги (послуг):
Калюш Сергій Леонтійович, громадянство: Україна, Україна, 08132, Київська обл., Бучанський р-н, місто Вишневе, вул.Святошинська, будинок 46.
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50
Городових Михайло Євгенович, громадянство: Україна, Україна, 19502, Черкаська обл., Черкаський р-н, місто Городище, вул.Лесі Українки, будинок 32.
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50
Очікувана вартість:
606 240.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту та технічного обслуговування супутнього обладнання (АГП Paksan) мототранспортних засобів спеціального призначення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.08.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦ-КОМ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
+380459872110
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Бучанський р-н село Петропавлівська Борщагівка вул.Велика Кільцева будинок 4н
Ціна пропозиції
606 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c8a9f8041f348f58fa9698ab3ca4717
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003707-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦ-КОМ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Бучанський р-н село Петропавлівська Борщагівка вул.Велика Кільцева будинок 4н
Номер договору:
01/01-03.01/01-322
Сума договору:
606 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
505 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 01.08.2027 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний