-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту півосі на автомобіль МАЗ-5316
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003628-a
Завершена
68 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
88a6d44b86f84cddbfe4fd4dbff8aa3c
Внутрішній номер закупівлі:
30236983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003628-a
Замовник:
Військова частина А3508
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980428
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
68 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заміна напівхрестовини на хрестовину
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Токарні роботи
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Зварювальні роботи
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Балансування півосі
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
68 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
74176cef9ad4420ba096155d60066d49
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003628-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
101
Сума договору:
68 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Заміна напівхрестовини на хрестовину: 8 600.00000 UAH без ПДВ
Токарні роботи: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Зварювальні роботи: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Балансування півосі: 2 400.00000 UAH без ПДВ
Токарні роботи: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Зварювальні роботи: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Балансування півосі: 2 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 20.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 11:36
Статус:
Підписаний