• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення інструментальних вимірювань викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається. Очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначена без урахування ПДВ. При укладанні договору про закупівлю, у сумі договору про закупівлю враховуватиметься ПДВ, коли надавач послуг є платником ПДВ.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)

63 196.93 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
16
год
15
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 21e8703453f4420ea203014f5152ca08
Внутрішній номер закупівлі: 30236950
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003662-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Радченко Ірина Миколаївна 380994277883 i.radchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 63 196.93 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:59 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴63 196.93 ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення інструментальних вимірювань викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)