-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Богрівської гімназії за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003606-a
Завершена
191 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
1b82cb0612fd408a9b3293cec5c7050c
Внутрішній номер закупівлі:
30236891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003606-a
Замовник:
Богрівська гімназія Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805309
-
Адреса:
77741, Україна, Івано-Франківська область, Богрівка, вул. Героїв, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Ірина Михайлівна +380982590438 shevchukira1304@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
191 640.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Богрівської гімназії.
Кількість
2820 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Білусяк Марія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2580602984
-
Контактна особа:
Білусяк Марія Василівна 0674752405
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, с.Маркова, вул.Шептицького ,17
Ціна пропозиції
191 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
24ce4d258120497bb67a89319c977ae4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003606-a-a1
Постачальник:
ФОП Білусяк Марія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2580602984
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, с.Маркова, вул.Шептицького ,17
Номер договору:
28
Сума договору:
191 640.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
191 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний