-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл природного газу (КОВ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003593-a
Завершена
6 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab8079824aa34be8af8b065c11207bb4
Внутрішній номер закупівлі:
30236887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003593-a
Замовник:
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21908235
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
65210000-8 Розподіл газуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Підставою для закупівлі послуг з розподілу природного газу (КОВ) шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу є чинне законодавство України, зокрема Закон України «Про природні монополії», відповідно до статті 1 якого, природна монополія - це стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв’язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб’єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв’язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги) та Закону України «Про ринок природного газу» .
Відповідно до Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 № 2210-III, суб’єкт господарювання займає монопольне (домінуюче) становище на ринку, якщо на цьому ринку у нього не має жодного конкурента, а у відповідності до частини 2 статті 12 цього Закону, монопольним (домінуючим) вважається становище суб'єкта господарювання, частка якого на ринку товару перевищує 35 відсотків, якщо він не доведе, що зазнає значної конкуренції.
Частиною 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» регулюється діяльність суб'єктів природних монополій, в тому числі і у сфері розподілу природного газу, зокрема відповідно до частини 2 статті 5 цього Закону, перелік суб’єктів природних монополій складається та ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері ЖКГ.
Кіровоградський обласний відділ Центральної філії УДЦР внутрішньою мережею газопостачання під’єднані до розподільчих газопроводів на території Кіровоградської області, які перебувають у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ", що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку розподілу природного та нафтового газу трубопроводами в Кіровоградській області та включено до зведеного Переліку суб’єктів природних монополій. (п.1 стор. 1 в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій станом на 31.07.2026).
Враховуючи вищенаведене, у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин, яка документально підтверджена і відсутністю альтернативних постачальників послуг з розподілу природного газу для Кіровоградського обласного відділу Центральної філії УДЦР відповідно до абзацу 4 підпункту 5) п. 13. Особливостей, закупівля за предметом «65210000-8 Розподіл газу (Розподіл природного газу (КОВ))» може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ".
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розподіл природного газу (КОВ)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25000, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Ростислава Черноморченка, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Контактна особа:
+380522240240
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Шолуденка будинок 1
Ціна пропозиції
6 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e1a2e800a4a1490b9c40cefd1e29326f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003593-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Шолуденка будинок 1
Номер договору:
127-26
Сума договору:
6 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:44
Статус:
Підписаний