• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

електрична енергія

електрична енергія

Завершена

565 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0aa3b89e2f33435cb92390b7ae2d1af2
Внутрішній номер закупівлі: 3023686
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-10-000735-a   
Замовник: УВД ФССУ у Сумській області
Контактна особа: Колесник Тетяна Анатоліївна +380542671107 su@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: управлінням виконавчої дирекції Фонду 19.11.2018 та 10.12.2018 (вдруге) були оголошені відкриті торги щодо закупівлі електричної енергії (код за ДК 021:2015 - 09310000-5), які в подальшому не відбулася в зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до підпункту 4 пункту 2 статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі” переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником в тендерній документації.
Очікувана вартість: 565 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 192200 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Енера Суми"

Оскарження: 14.01.2019 16:23 - 18.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 565 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2019 15:14
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c96c50b25252465196064010e5fbcac2
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-10-000735-a-c1
Постачальник: ТОВ "Енера Суми"
Номер договору: 301022
Сума договору: 566 798.41 UAH з ПДВ
Сума договору: 472 332.01 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 03:00 - 29.02.2020 03:00
Дата підписання: 19.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір-ЕЕ-2019.pdf
pdf
Енера Доп 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Енера доп2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ-2 ЕЕ гру.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s