-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо охолоджене (філе куряче охолоджене;чверть куряча охолоджена; окіст свинний, без кістки, охолоджений; яловичина тазостегнова, без кістки, охолоджена)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003443-a
Завершена
162 850.00
UAH з ПДВ
Номер:
42cdf4f0d1dd410291aef37f1f425f20
Внутрішній номер закупівлі:
30236728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003443-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ "СТРІТІВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38011087
-
Адреса:
09212, Україна, Київська область, Обухівський р-н, село Стрітівка, вул.Шевченка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гудзь Маргарита 380503552418 280209@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
162 850.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче охолоджене
Кількість
380 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
09212, Україна, Київська область, Обухівський р-н, село Стрітівка, вул.Шевченка, будинок 24
На карті
Чверть куряча охолоджена
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
09212, Україна, Київська область, Обухівський р-н, село Стрітівка, вул.Шевченка, будинок 24
На карті
Окіст свинний, без кістки, охолоджений
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
09212, Україна, Київська область, Обухівський р-н, село Стрітівка, вул.Шевченка, будинок 24
На карті
Яловичина тазостегнова, без кістки, охолоджена
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
09212, Україна, Київська область, Обухівський р-н, село Стрітівка, вул.Шевченка, будинок 24
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Агротехспілка "Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31320734
-
Адреса:
08841, Україна, Київська область, с. Карапиші, Незалежності,29
Ціна пропозиції
162 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f6508fd1e3764dd8b32ff3a452ab96f2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003443-a-a1
Постачальник:
ПП Агротехспілка "Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31320734
-
Адреса:
08841, Україна, Київська область, с. Карапиші, Незалежності,29
Номер договору:
1370
Сума договору:
162 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
135 708.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний