-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Купельської гімназії Рокитнівської селищної ради (згідно ДК 021:2015 код 55320000-9).
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003371-a
Завершена
76 320.00
UAH без ПДВ
Номер:
1134c2132fb3491180f6dcec123d10b1
Внутрішній номер закупівлі:
30236665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003371-a
Замовник:
КУПЕЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25319352
-
Адреса:
34223, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Купель, ВУЛИЦЯ ТАРАСЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Павлушенко +380507569404 kupilpz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
76 320.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Купельської гімназії Рокитнівської селищної ради (згідно ДК 021:2015 код 55320000-9).
Кількість
1020 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 23.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45706141
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Ясногірська будинок 16-В приміщення 2
Ціна пропозиції
76 320.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
789478012f7c45aa9f1ab5039e25c8e1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003371-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45706141
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Ясногірська будинок 16-В приміщення 2
Номер договору:
10
Сума договору:
76 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:10
Статус:
Підписаний