-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водень фторид безводний
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003313-a
Завершена
1 042 481.70
UAH без ПДВ
Номер:
6534cd96c6114cf8be9cd1db74e3d6b5
Внутрішній номер закупівлі:
30236600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003313-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 380503847607 T.Peredreeva@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Відкриті електронні торги на предмет закупівлі «Водень фторид безводний», ідентифікатор закупівлі у системі PROZORRO: UA-2026-08-18-012006-a,
відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (ЗВІТ про результати проведення процедури UA-2026-08-18-012006-a від 26.08.2026).
Очікувана вартість:
1 042 481.70 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату отриманого Товару по факту його поставки протягом 60-ти календарних днів з моменту прийняття Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПоставка Товару здійснюється однією партією протягом 10-ти робочих днів після подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Водень фторид безводний
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Buss & Buss Spezialmetalle GmbH
×
-
Ідентифікатор:
DE-CRP HRB-Nr2931
-
Контактна особа:
Даг-Пітер Бусс 493830256360
-
Адреса:
D-18551, Федеративна Республіка Німеччина, Mecklenburg-Vorpommern, Sagard, Засніцер, 10,
Ціна пропозиції
1 042 481.70 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
73a50e1996e142c984059e2b4d4d62eb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003313-a-a1
Постачальник:
Buss & Buss Spezialmetalle GmbH
×
-
Ідентифікатор:
DE-CRP HRB-Nr2931
-
Адреса:
D-18551, Федеративна Республіка Німеччина, Mecklenburg-Vorpommern, Sagard, Засніцер, 10,
Номер договору:
531/13/206-зв
Сума договору:
1 042 481.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний