-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Нововолинської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003229-a
Завершена
8 229 760.00
UAH без ПДВ
Номер:
0b3cfe9f081847269c3ee1701c257b23
Внутрішній номер закупівлі:
30236521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003229-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Насонов Назарій Олегович 380974963261 jurist@nv-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 229 760.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Нововолинської міської територіальної громади
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП Нововолинський Комбінат шкільного харчування
×
-
Код ЄДРПОУ:
13352657
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, Проспект Перемоги
Ціна пропозиції
8 229 760.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7168a89927243dfa9ba9aad88bfa2c9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003229-a-a1
Постачальник:
КП Нововолинський Комбінат шкільного харчування
×
-
Код ЄДРПОУ:
13352657
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, Проспект Перемоги
Номер договору:
26-69 ПУ
Сума договору:
8 229 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний