-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частині до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003164-a
Завершена
37 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
649196843e5d40e8adcf682f0b0d992f
Внутрішній номер закупівлі:
30236479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003164-a
Замовник:
Військова частина А4718
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637232
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
37 400.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пильовик шруса переднього OEM 36165
Кількість
2 штука
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Кульова опора нижня L/R OEM 38565
Кількість
2 штука
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Фільтр масляний OEM 35223
Кількість
2 штука
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Фільтр паливний OEM 70842
Кількість
4 штука
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Гальмівні колодки 97х40-D10 OEM 9010-0808B0
Кількість
6 комплект
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Підшипник маточини передньої OEM 26913
Кількість
2 штука
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Рульовий наконечник з L різьбою OEM 20503
Кількість
4 штука
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Рульовий наконечник з R різьбою OEM 20507
Кількість
4 штука
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Власова Валерія Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291311089
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Покровського Андрія будинок 17 квартира 46
Ціна пропозиції
37 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a995d47295264ae9a4183e903b813cbb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003164-a-a1
Постачальник:
Власова Валерія Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291311089
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Покровського Андрія будинок 17 квартира 46
Номер договору:
274
Сума договору:
37 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пильовик шруса переднього OEM 36165: 935.00000 UAH без ПДВ
Кульова опора нижня L/R OEM 38565: 1 920.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний OEM 35223: 1 105.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний OEM 70842: 950.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки 97х40-D10 OEM 9010-0808B0: 730.00000 UAH без ПДВ
Підшипник маточини передньої OEM 26913: 5 850.00000 UAH без ПДВ
Рульовий наконечник з L різьбою OEM 20503: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Рульовий наконечник з R різьбою OEM 20507: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Кульова опора нижня L/R OEM 38565: 1 920.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний OEM 35223: 1 105.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний OEM 70842: 950.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки 97х40-D10 OEM 9010-0808B0: 730.00000 UAH без ПДВ
Підшипник маточини передньої OEM 26913: 5 850.00000 UAH без ПДВ
Рульовий наконечник з L різьбою OEM 20503: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Рульовий наконечник з R різьбою OEM 20507: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 25.11.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний