-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектування та капітальний ремонт об’єкту «Підтримання водності та гідрологічного режиму р. Інгулець шляхом розчистки русла в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району – капітальний ремонт» (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003162-a
Активна
608 248 146.00
UAH з ПДВ
Номер:
4d19341c7b164b698979faf66deb172b
Внутрішній номер закупівлі:
30236458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003162-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25843931
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Вулиця Воскресенська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клейман Ганна Анатоліївна 380567913774 svizinska.ha@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2026 року № 620-р «Про затвердження переліку проектів, пов'язаних із підвищенням надійності функціонування систем водопостачання, зокрема проектів з будівництва, реконструкції, капітального ремонту та інших інженерно-технічних заходів із забезпечення безперебійного водопостачання, а також обсягів коштів для їх фінансування» та рішення Новолатівської сільської ради від 24.07.2026 № 1195-50/VIII «Про фінансування з бюджету Новолатівської сільської територіальної громади об'єкта "Підтримання водності та гідрологічного режиму р. Інгулець шляхом розчистки русла в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району — капітальний ремонт» ,витягу з пояснювальної записки від 24.07.2026 р. до рішення сесії Новолатівської сільської ради про внесення змін до рішення Новолатівської сільської ради від 19 грудня 2025 року № 1114-44/VIII «Про бюджет Новолатівської сільської територіальної громади на 2026 рік (код бюджету 0453200000) здійснюються заходи з реалізації проєкту «Підтримання водності та гідрологічного режиму р. Інгулець шляхом розчистки русла в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району — капітальний ремонт».
Пунктом 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2026 № 620-р визначено, що проєкти, включені до переліку, затвердженого цим розпорядженням, реалізуються відповідно до процедур та особливостей, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2026 року № 393 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для швидкого та ефективного здійснення заходів комплексних планів стійкості регіонів і окремих міст».
Згідно з протоколом засідання Криворізької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 10 від 10.06.2026 було розглянуто колективне звернення жителів с. Інгулець щодо вжиття невідкладних заходів у зв'язку із загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов'язаної з критичним захаращенням русла річки Інгулець, а також необхідності мінімізації ризиків затоплення територій у разі техногенних аварій на водозабірних спорудах.
За результатами розгляду комісією опрацьовано питання щодо реалізації проєкту «Підтримання водності р. Інгулець шляхом розчистки русла в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району — капітальний ремонт» та вирішено визнати ситуацію, що склалася внаслідок масштабного замулення та критичного захаращення 13 км русла річки Інгулець у межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району Дніпропетровської області, відповідно до Класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 (затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 року № 457), за походженням як надзвичайну ситуацію техногенного характеру, пов'язану з ризиком аварій у системах водозабезпечення (код НС 10830), місцевого рівня з можливим розвитком до регіонального рівня та вважати її складовою надзвичайної ситуації техногенного характеру за кодом 10000.
Крім того, на підставі протоколу засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 19 від 11.06.2026 року прийнято рішення підготувати звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства розвитку громад і територій України щодо підтримки реалізації проєкту «Підтримання водності р. Інгулець шляхом розчистки русла в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району — капітальний ремонт», а також винести на розгляд Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій питання щодо визначення ситуації, яка може скластися на території Криворізького району у зв'язку з припиненням централізованого водопостачання, як можливої надзвичайної ситуації техногенного характеру за кодом 10830 державного рівня та визначення реалізації зазначеного проєкту як нагальної потреби державного рівня.
Відповідно до протоколу засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 5 від 11.06.2026 року під головуванням Віце-прем'єр-міністра України — Міністра розвитку громад та територій України Кулеби О.В. підтримано нагальну необхідність реалізації зазначеного проєкту з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та забезпечення безперебійного функціонування систем питного водопостачання, належного санітарно-епідемічного стану територій і стійкого функціонування об'єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану.
У зазначеному протоколі наголошено, що обов'язковість реалізації такого проєкту визначена відповідними рішеннями регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, якими підтверджено наявність ризиків виникнення надзвичайних ситуацій у разі їх нереалізації. Також зазначено, що зволікання з реалізацією цього проєкту в умовах воєнного стану та постійної загрози пошкодження об'єктів водопостачання внаслідок збройної агресії Російської Федерації може призвести до припинення або суттєвого обмеження надання послуг централізованого водопостачання населенню, погіршення санітарно-епідемічної ситуації, порушення функціонування об'єктів критичної інфраструктури та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.
Рішенням Новолатівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області № 1195-50/VIII від 24.07.2026 замовником виконання робіт за об'єктом Проектування та капітальний ремонт об’єкту «Підтримання водності та гідрологічного режиму р. Інгулець шляхом розчистки русла в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району – капітальний ремонт» (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)та одержувачем бюджетних коштів визначено Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області.
Таким чином, враховуючи терміновість реалізації зазначеного проєкту, наявність рішень місцевої, регіональної та Державної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, включення проєкту до переліку, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.06.2026 року № 620-р, а також нагальну потребу у забезпеченні безперебійного функціонування систем централізованого водопостачання та запобіганні виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру, виникла необхідність здійснити закупівлю робіт без використання електронної системи закупівель відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами).
Очікувана вартість:
608 248 146.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектування та капітальний ремонт об’єкту «Підтримання водності та гідрологічного режиму р. Інгулець шляхом розчистки русла в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади Криворізького району – капітальний ремонт»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2027
Місце постачання
00000, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, в районі розташування водозабірних споруд в межах Новолатівської сільської територіальної громади.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАЙТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37215550
-
Контактна особа:
Анна СІДЛЕЦЬКА 380800000000 www@ukr.net
-
Адреса:
50019, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 129-бригади територіальної оборони.128
Ціна пропозиції
608 248 146.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
83f91f8d65534585bcbf22cef02f509b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003162-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАЙТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37215550
-
Адреса:
50019, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 129-бригади територіальної оборони.128
Номер договору:
КАП-ІНГ-РР
Сума договору:
608 248 146.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
506 873 455.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації