-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 14210000-6— Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003087-a
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f57a172f1bfd40e1a3561af641cf202a
Внутрішній номер закупівлі:
30236383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003087-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Тальне-Сервіс" Тальнівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31525663
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, м. Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Тишковець +380677596265 kp-talne-servis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-21-012173-a
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пісок
Кількість
100 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31041068
-
Адреса:
20501, Україна, Черкаська область, Калинопіль, Звенигородський р-н селище Калинопіль вул.Черкаська будинок 5
Ціна пропозиції
20 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d4a6254ccd9447d94e89d7d367b2a03
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003087-a-a1
Постачальник:
ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31041068
-
Адреса:
20501, Україна, Черкаська область, Калинопіль, Звенигородський р-н селище Калинопіль вул.Черкаська будинок 5
Номер договору:
248
Сума договору:
20 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:30
Статус:
Підписаний