• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування напівпричепа KOGEL SD VIN WK0S0002400244025

Завершена

52 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 2b18d87443a84d63ad1506ec24e3f191
Внутрішній номер закупівлі: 30236329
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003035-a   
Замовник: Військова частина 9971
Контактна особа: Гедрович Андрій Олександрович 380994698503 AHedrovych@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги, за ідентифікатором UA-2026-08-11-000950-a, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 52 200.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування напівпричепа KOGEL SD VIN WK0S0002400244025
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 02.11.2026
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гупало Володимир Володимирович
Ціна пропозиції 52 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9426762151e4407397ff1138b13161e8
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-003035-a-a1
Постачальник: ФОП Гупало Володимир Володимирович
Номер договору: 505-26
Сума договору: 52 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 43 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 505-26 від 31.08.2026.pdf
p7s
sign.p7s