-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття за адресою: вул. Сальського Володимира, 3, 5 у Шевченківському районі м. Києва за кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002946-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
293 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
14
год
39
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0e1b56d3b9e0431b9267ed6f6d574e3b
Внутрішній номер закупівлі:
30236258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002946-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Анастасія Сергіївна 380673817717 tasyamarchuk6@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
293 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:25 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 333.33 Поточний ремонт асфальтобетонного покриття за адресою: вул. Сальського Володимира, 3, 5 у Шевченківському районі м. Києва за кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь