-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі інтернет
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002905-a
Завершена
36 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
c9cd0dcd44af4187a5dcd0c2366141ac
Внутрішній номер закупівлі:
30236214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002905-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380985097800, +380501752800, +380734807400 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-11-000652-a
Гармаш Сергій Михайлович, громадянство: Україна, Україна, 53020, Дніпропетровська обл., Криворізький р-н, село Лозуватка, пров. Калиновий, будинок 3.
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Очікувана вартість:
36 480.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Доступ до мережі інтернет
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГСМ КР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46113845
-
Адреса:
53020, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н село Лозуватка пров. Калиновий будинок 3
Ціна пропозиції
36 480.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
63776ff642b54753ba2a8cf0ff51ce00
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002905-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГСМ КР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46113845
-
Адреса:
53020, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н село Лозуватка пров. Калиновий будинок 3
Номер договору:
01/01-06.01-323
Сума договору:
36 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:19
Статус:
Підписаний