-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002891-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
856 893.15
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
10
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8e5494dfda5749f6bef897bbd10d8a26
Внутрішній номер закупівлі:
30236194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002891-a
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
856 893.15 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:22 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴856 893.15 Природний газ