-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002844-a
Завершена
6 986.40
UAH з ПДВ
Номер:
a1917005bbcb4741beb0340ca6b34b55
Внутрішній номер закупівлі:
30236141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002844-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПНОСТІ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45849462
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
MARIIA MARTYN 380964850693 mariia.martyn@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
6 986.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
блок для нотаток 76*76мм., 100арк.
Кількість
24 пачка
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
діркопробивачнаа 20л.
Кількість
2 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
діркопробивачнаа 40лист.
Кількість
1 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
точилка з контейнером
Кількість
5 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
папка -файл 100шт./уп.
Кількість
2 пачка
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
папір А4/80г/м2 500арк
Кількість
25 пачка
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
папка-швидкозшивач А4
Кількість
40 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
папка- реєстратор А4,50мм, 70мм
Кількість
10 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
гумка м'яка
Кількість
8 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
олівець графітовий
Кількість
16 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПОГ "Реабілітаційно-комерційний центр "Орієнтир" ГО "Фонд реабілітації інвалідів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41967382
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, вул Ткацька 31
Ціна пропозиції
6 986.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
631194ca81114de98689b07940a05228
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002844-a-a1
Постачальник:
ПОГ "Реабілітаційно-комерційний центр "Орієнтир" ГО "Фонд реабілітації інвалідів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41967382
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, вул Ткацька 31
Номер договору:
2
Сума договору:
6 986.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 822.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
блок для нотаток 76*76мм., 100арк.: 10.25000 UAH без ПДВ
діркопробивачнаа 20л.: 115.00000 UAH без ПДВ
діркопробивачнаа 40лист.: 348.00000 UAH без ПДВ
точилка з контейнером: 43.20000 UAH без ПДВ
папка -файл 100шт./уп.: 90.00000 UAH без ПДВ
папір А4/80г/м2 500арк: 140.00000 UAH без ПДВ
папка-швидкозшивач А4 : 6.70000 UAH без ПДВ
папка- реєстратор А4,50мм, 70мм: 59.00000 UAH без ПДВ
гумка м'яка : 3.80000 UAH без ПДВ
олівець графітовий: 13.35000 UAH без ПДВ
діркопробивачнаа 20л.: 115.00000 UAH без ПДВ
діркопробивачнаа 40лист.: 348.00000 UAH без ПДВ
точилка з контейнером: 43.20000 UAH без ПДВ
папка -файл 100шт./уп.: 90.00000 UAH без ПДВ
папір А4/80г/м2 500арк: 140.00000 UAH без ПДВ
папка-швидкозшивач А4 : 6.70000 UAH без ПДВ
папка- реєстратор А4,50мм, 70мм: 59.00000 UAH без ПДВ
гумка м'яка : 3.80000 UAH без ПДВ
олівець графітовий: 13.35000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний