• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: шосе Салтівське, 139-В, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)

13 212.80 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
20
год
56
хв
11
сек
Гарантія - 390.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8787a3a950ab47b5ace738a35a5c86a7
Внутрішній номер закупівлі: 30236087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002771-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Харченко Анастасія 380577252660 anastasiaakharchenko09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 212.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:19 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:19 - 15.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:19 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 13:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 212.80 Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: шосе Салтівське, 139-В, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)