• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ремонт перфоратора; 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання)

Завершена

5 445.00 UAH з ПДВ
Номер: 5c855a77246143819145c5b94ebf4de0
Внутрішній номер закупівлі: 30236078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002775-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 5 445.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт перфоратора
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська,б.34-Б, кв.50 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЦРП МИКОЛАЇВ"
Ціна пропозиції 5 445.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 185df393bd604bd896daaeb7130a6c47
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002775-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЦРП МИКОЛАЇВ"
Номер договору: 1133-26
Сума договору: 5 445.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 537.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Ремонт перфоратора: 5 445.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 11:12
Статус:
Підписаний
asice
1133-26 СЦРП Миколаїв дог..pdf.asice
pdf
1133-26 СЦРП Миколаїв дог..pdf
pdf
1133-26 СЦРП Миколаїв дог._Validation_Report.pdf