-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ (конкретизація коду ДК 021:2015: 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002737-a
Завершена
1 419 810.00
UAH без ПДВ
Номер:
58ba31935e324c48afd2b2337f653590
Внутрішній номер закупівлі:
30236033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002737-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414118
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Форманюк Лариса 380955702590 lnrcentre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Відмінено відкриті торги за номером UA-2026-08-05-011761-a
Очікувана вартість:
1 419 810.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ (для учнів вікової групи від 6 до 10 років)
Кількість
5511 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 20
На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ (для учнів вікової групи від 11 до 14 років)
Кількість
6780 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 20
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Луцький комбінат шкільного та студентського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Контактна особа:
Шмід Світлана Василівна 380332756014 combynat@ukr.net
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 29
Ціна пропозиції
1 419 810.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c02e1f688d334183b28103aee18a3799
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002737-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство "Луцький комбінат шкільного та студентського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 29
Номер договору:
23-26
Сума договору:
1 419 810.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ (для учнів вікової групи від 6 до 10 років): 110.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ (для учнів вікової групи від 11 до 14 років): 120.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ (для учнів вікової групи від 11 до 14 років): 120.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:10
Статус:
Підписаний