• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)

Завершена

1 352 400.00 UAH без ПДВ
Номер: 2d73aab3c9a64e11b1ae7b9b817fc163
Внутрішній номер закупівлі: 30235997
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002702-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлик Галина ВІкторівна 380960602465 osvitakorolevo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 352 400.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 9016 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 90332, Україна, Закарпатська область, Берегівський район селище Королево, вул.Центральна, будинок 50 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Іванчо Ванесса Василівна
Ціна пропозиції 1 352 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8c480d3d3f874ca8a3c670286de820ad
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002702-a-a1
Постачальник: ФОП Іванчо Ванесса Василівна
Номер договору: 142
Сума договору: 1 352 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги): 150.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Зіскановане_20260831-об'єднано.pdf