• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Контролер вбудований

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)

136 990.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
20
год
56
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: daf86a6c8459463e8d479de22d70a859
Внутрішній номер закупівлі: 30235944
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002646-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Пугачевська Олександра Андріївна 380384263830 puhachevska.oleksandra@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 136 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:12 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:12 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:12 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 15:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴136 990.00 Контролер вбудований