• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Біблика, 5, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Біблика, 5, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)

1 326 995.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
16
год
10
хв
58
сек
Гарантія - 39 800.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0e15228771d548b491f81db642ad76d1
Внутрішній номер закупівлі: 30235940
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002651-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Слюсаренко Світлана 380577252660 svitlanasliusar81@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 326 995.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:14 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:14 - 15.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:14 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 15:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 326 995.00 Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Біблика, 5, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)