-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002611-a
*будь-яке посилання на торгову марку або виробника слід читати зі словами «або еквівалент»
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 08:00)
22 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
19
год
55
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
57f76bdcab8f4ee7b8f6fb9cd4d52bd0
Внутрішній номер закупівлі:
30235914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002611-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромаскевич Вікторія Миколаївна 380445276511 VRomaskevych@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:10 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:10 - 11.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:10 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 500.00 Багатофункціональні пристрої